GOLD BİÇER NAKLİYAT AĞIR TAŞIMACILIK

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
55 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:00 - 21:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
2+5 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

K. BAKKALKÖY MAH ATATÜRK CAD NO 76 / 4 ATAŞEHİR/ İSTANBUL

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

BİÇER NAKLİYAT AĞIR TAŞIMACILIK

BİÇER NAKLİYAT AĞIR TAŞIMACILIK  1972  yılında kurulan OnNak Ağır Nakliyecilik Sistemi Çözüm Ortaklarının sahip olduğu araçlarla kaliteli hizmet vermeyi görev edinmiş, başarıdaki hedefine müşterilerinin referansıyla ulaşmıştır.

VİZYONUMUZ
Bizim için özel olan her bir müşterimizin memnun ayrılmasını sağlamaktır. “Müşteri memnuniyeti” asla vazgeçemeyeceğimiz hizmet anlayışıdır.
BİÇER NAKLİYAT AĞIR TAŞIMACILIK  Sistemine kayıtlı Nakliyat Araçları ve ekip olarak “NAKLİYE” kültürünün özünü oluşturan ilgi, dürüstlük ve güler yüzlülük ilkesinde ayrılmadan müşteri ve yakınlarına hizmet vermektir.

MİSYONUMUZ
Nakliyecilikte çağdaş standartlarda bütüncül kalite anlayışı içerisinde toplumun değerlerine saygılı bir hizmet yaklaşımını sınır tanımadan sunmaktadır. Kendimize vizyon seçtiğimiz anlayışımızı toplumun her kesimine duyurmaktır.

HEDEFİMİZ
BİÇER NAKLİYAT AĞIR TAŞIMACILIK  Uzman teknik personel taşıma sitemine entegreli  geniş nakliyat araç çevremizle, kitlelere ulaşabilecek örnek, yaygın, bütünleşmiş bir hizmet sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

BİÇER NAKLİYAT AĞIR TAŞIMACILIK / Nakliye Sistemi

İşimiz İmzamızdır

cavit BİÇER

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.