TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
56 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 24 saat
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
4+6 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Şahinbey cad. çekmeköy / istanbul

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Derneğin Amacı

 Karayoluyla taşımacılık yapan Nakliyeci, Komisyoncu ve Organizatör olarak taşımacılık sektöründe faaliyette bulunan esnafın, sektörde bireysel olarak faaliyet gösteren treyler, kamyon, kamyonet vs araç sahiplerinin, Taşımacılık sektöründe ve karayolu araçlarında çalışan sürücü ve diğer personelin, mesleki eğitim, sosyal ve kültürel yönden gelişmelerini sağlamak. Gerek görülen yerlerde sürücü eğitim merkezleri, işletmeler ve sosyal tesisler açmak. Avrupa Birliği ve benzeri kuruluşlardan, uluslararası fonlardan destekler almak için uygun projeler hazırlamak. Öncelikli olarak dernek üyelerine eğitim, istihdam, sosyal ve ekonomik destek sağlamak, derneğin kuruluş ve amaçlarına uygun konularda görüş bildirmek ve dernek üyelerini ilgili ortamlarda temsil etmek. Dernek üyelerinin ve öncelikle sürücü esnafının itibarının korunması, akreditasyonunun ve saygınlığının kazanılması için çalışmalar yapmak ve her platformda kazanımlarını ve haklarını savunmaktır. 

Nakliyeciler Derneği sektörün birlik ve beraberliği için Türkiye genelinde hizmet etmek için kurulmuştur 81 ile 955 ilçemizde çok yakın zamanda şubeleri ve temsilcilikleri olacaktır.

Taşımacılık faaliyeti, insanlık tarihi kadar eski, teknolojik gelişmelere bağlı olarak şekillenen, sosyal ,kültürel ve ekonomik yönü olan bir olgudur.

1950’li yılların başlarında karayolları yatırımlarına verilen siyasi destekle, karayolları taşımacılığı ön plana çıkarak önem kazanmış, bu gelişme ise sektörümüzde daha örgütlü olmayı, düzenli ve sistemli çalışma düzenini gerekli kılmıştır.

Derneğimize 2020 Yılına kadar 5000 Nakliyeci ve Nakliye sektörüne hizmet eden üyeye ulaşmak birlikten güç doğar ilkesi ile hedeflemekteyiz. Bu beşeri topluluğun Geniş ailesi ile 40.000  kişiye ulaşacağını tahmin edilmektedir. 

Üyelik Şartları

Gerçek ve tüzel kişi firmalar, firmayı temsil ve ilzami belgeleyen sicil evrakları (vergi levhasi, imza sirküleri, ticaret sicil gazetesi) ve talep yazılarıyla dernek üyeliğine müracaat ederler. Yönetim kurulu , başvuruda bulunan kuruluşun aranan koşullara haiz olmasi halinde üyeliğe kabul eder. Bu hususta detay bilgiler dernek tüzüğümüz içerinde yer almaktadır.

Üyelik ilk giriş aidatı 250 TL
Üyelik yıllık aidatı ise aylık 100 TL olmak üzere yıllık 1200 TL dir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.